ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Dne 1. 6. 2015 na Den dětí se 6. B s p.uč. Lenkou Paťavovou a p.vych. Nikolou Prouzovou vydala na školní výlet.

Autobusem jsme dojeli do Pece pod Sněžkou, odkud jsme si vyšlápli Obřím dolem na Sněžku. Cesta byla plná zážitků. Na nejvyšším vrcholu pěkně foukalo, a tak jsme se zastavili na horký čaj v České Poštovně. Ze Sněžky jsme došli skrze rašeliniště až na Luční boudu, kde jsme se ubytovali. Po chvilkovém odpočinku jsme ještě vyrazili na procházku na Výrovku a zpět. Cestou jsme si užívali poslední sníh. Na Luční boudě nám dali výtečnou večeři. Po ní jsme měli přednášku o historii Luční boudy a prohlédli jsme si místa, kam se běžný turista nedostane. Zajímavé byly sádky s pstruhy. Druhý den jsme si po vydatné snídani zabalili své věci a cestou podél Bílého Labe jsme došli až do Špindlerova Mlýna, odkud jsme jeli autobusem domů. Sice jsme ušli hodně kilometrů, ale moc jsme si to užili. 

žáci 6. B

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.