ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

28. a 29. května vyjela 4. A na pobyt do Ekologického centra Dotek v Horním Maršově. Ubytovali jsme se na bývalé faře a pak už se pustili do bohatého programu.

Dopoledne jsme se dozvěděli o rozdílech života hospodářských zvířat chovaných ve volných a uzavřených chovech. Po výtečném obědě jsme se vydali na badatelský pochod našimi lesy, během kterého jsme mimo jiné zkoumali rozdílný život v mechovém patře listnatého a jehličnatého lesa.  Zmožení cestou jsme se po návratu posilnili a po krátkém odpočinku znovu vyrazili na cestu – tentokráte za pokladem. Po vyluštění záhadných indicií jsme nakonec byli sladce odměněni. Večer skončil společným zpěvem a hrami. Druhý den přišel na řadu vrchol výletu – Sněžka. Měli jsme velké štěstí na počasí a naše nejvyšší hora nás uvítala slunečně. Vše se vydařilo k naší spokojenosti, takže: „Sláva nazdar výletu, přijeli jsme, už jsme tu!“ Děkujeme paní vychovatelce Nikole Prouzové, která nám byla milou a veselou společnicí.

třídní učitelka Lenka Buřvalová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.