ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Výlet do Liberce byl super. První den jsme navštívili Botanickou zahradu, v ZOO jsme se pobavili při krmení lachtanů a odpoledne vyjeli lanovkou na Ještěd.

Na Ještědu jsme k našemu velkému překvapení potkali Jirku, který je zapojen do projektu "Poslední kousek" od firmy Milka (www.poslednikousek.cz). Po společném focení jsme vyrazili k našemu ubytování na chatu Pláně pod Ještědem. Uvítali nás příjemní lidé a výborné jídlo. Večer jsme hráli různé hry a moc se nám nechtělo spát, ale paní učitelky byly neoblomné. Po výtečné snídani jsme vyrazili do IQlandie, kde jsme strávili 4 hodiny a mohli jsme na vlastní kůži zažít zemětřesení, vichřici, jak se cítí kosmonaut při letu do vesmíru, projít lidským tělem a pochopit, jak fungují věci kolem nás. Nakonec jsme šli na vlak a hurá domů.

A. Hermanová, B. Heřmanová, H. Teichmanová, A. Vaňurová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.