ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

 
V nemocnicích nebývá často veselo a klienti mají den jak den stejný. Právě tato skutečnost nás přivedla k myšlence zařadit do našeho projektu etické výchovy i návštěvu v oddělení dlouhodobě nemocných.

Roztomilí druháci za podpory starších šesťáků nacvičili písničky i básničky, které přizpůsobili starší generaci, aby jim čas v nemocnici alespoň v jeden den zpestřili. A proto se na apríla chodby obou oddělení naplnily nejen klienty, kteří tráví většinu svého času na lůžkách, ale i 40 dětmi, které je přišly v tento den potěšit a rozptýlit. Když zazněla Ta naše písnička česká, nejedno oko nezůstalo suché a mnozí si s námi i zapěli. Věříme, že setkání mládí a stáří je oboustranně obohacující a nekonalo se naposled. 

Mgr. Pavla Vojtíšková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.