ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Jsme velice potěšeni, že po loňském setkání s prarodiči neodradila ani letošní dopolední akce v naší škole většinu z nich,

a proto jsme mohli před Velikonocemi opět přivítat jejich usměvavé tváře na všech stanovištích, které svými nápady obohatili. Vnoučata z 1. stupně si své babičky a dědečky hrdě odvedla do připravených tříd a průběžně kontrolovala, zda jim učitelské povolání svědčí. Pak už jen všichni tvořili a tvořili, neboť nápaditost a zkušenost trpělivých prarodičů neměla konce. Dědečkové většinou pomáhali s pomlázkami, babičky s dětmi malovaly vajíčka či pekly jidáše anebo vyráběly nejrůznější velikonoční ozdoby. Dopoledne uteklo jako voda, spolupráce byla úžasná, rušná atmosféra činorodá, a tak nezbývá, než se těšit zas napřesrok na staronové učitele – naše babičky a dědy. 

Mgr. S. Vojtíšková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.