ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

17. března se 4. A vypravila do pravěku. Naše cesta časem začala v galerii zdejší ZOO,

kde si žáci zjistili podrobnější informace o osobě a životě Zdeňka Buriana a prohlédli si jeho obrazy.  Potom nás autobus dovezl do Archeoparku Všestary, ve kterém nás čekala zajímavá komentovaná prohlídka artefaktů z nejstaršího osídlení naší země, spojená s promítáním práce experimentálních archeologů. Nejzábavnější částí exkurze však byla možnost vyzkoušet si několik činností ze života pravěkých lidí, jako například lov, sekání dřeva, mletí obilí nebo broušení kamenů. S archeoparkem jsme se rozloučili v rondelu bojovým tancem a vrátili se zpět do přítomnosti… Děkuji tímto paní vychovatelce Nikole Prouzové za pomoc při hlídání naší tlupy.

Mgr. Lenka Buřvalová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.