ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Africké děti si sněhuláka ve své zemi zřejmě nikdy nepostaví, mnozí z nich se ale ani nedostanou do školy.

Právě toto umocnilo snahu žáků Základní školy Podharť pomoci ke vzdělání dětem i tam, kde cesta do školy není samozřejmou a běžnou záležitostí, ale mnohdy nedostupným snem.  Ve dnech 10. – 13. 2. se žáci 2. stupně naší školy zapojili do 3. ročníku originální charitativní akce Sněhuláci pro Afriku (s podtitulem Děti pomáhají dětem) pořádané pod záštitou ministra školství, mládeže a tělovýchovy.  Forma pomoci organizaci Kola pro Afriku spočívá v tom, že se vybírá startovné 50,- Kč za každého postaveného sněhuláka.  Podharťské děti tak strávily odpoledne aktivně zábavnou činností plnou legrace na čerstvém vzduchu pod nemocnicí. Výtěžek této benefiční aktivity bude věnován na přepravu kol pro gambijské děti.

Mgr. Edita Vaňková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.