ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Bubenická show skupiny Wildsticks ohromila 29. ledna žáky celé naší školy. Bicí soubor žáků ZUŠ a studentů Konzervatoře České Budějovice seznámil naše žáky s bicími nástroji a jejich užitím v různých hudebních stylech jako je klasická, popová, jazzová, rocková a latinsko -  americká hudba. Tímto vystoupením bubeníci seznámili mládež s nástroji, se kterými se obyčejně nesetkají. Mohli jsme slyšet tóny marimby, vibratonu, tom – tomy nebo conga. S velkým úspěchem se setkala ta část programu, kde si vybraní žáci mohli zkusit své rytmické cítění na různé bicí nástroje a za odborného dozoru zahrát s bicím souborem. 

Mgr. Elena Lahučká

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.