ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

S blížícími se vánočními svátky se rozhodla i 6. A strávit noc ve škole a zpříjemnit si tak vánoční atmosféru.

Sraz jsme měli v 17 hodin a ihned jsme se pustili do vaření. Měli jsme totiž veliký cíl. Upéct si k večeři vlastní pizzu, chlapci si sami chtěli udělat hotdogy a zároveň jsme se rozhodli, že si upečeme i vlastní vánočky, abychom měli originální snídani. Těsta nám krásně vykynula a veškeré vaření se nám tedy báječně vydařilo. Poté, co jsme nasytili své žaludky, jsme se přemístili k vánočnímu stromku a rozdali jsme si vzájemně mnoho nádherných dárečků, které nám sem Ježíšek přinesl. Nakonec jsme odzvonili po desáté hodině večerku, ale většina z nás toho moc nenaspala, jelikož pusiny nám jely dlouho do ranních hodin. A tak jsme se ráno s krásným zážitkem všichni těšili, až po florbalovém a basketbalovém turnaji budeme moci ulehnout v pohodlí domova a trochu si odpočinout.

Mgr. Pavla Vojtíšková

 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.