ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Již tradičně pořádá naše škola předvánoční akci Podharťské čertoviny, abychom společně oslavili dobu předvánoční, dobu adventu.

Letos chodili čerti po škole nejen ve čtvrtek, ale i v pátek a zavítali dopoledne i do mateřské školy ve Slunečné ulici a dětského domova. Ve čtvrtek 4. 12., tedy o den dříve, tak zněl současně i podtitulek akce, navštívilo naši školu více než 160 dětí, které plnily na 8 stanovištích někdy andělské a někdy po čertech těžké úkoly.
Malí návštěvníci si mohli projít andělskou dráhu, vyrobit svícen, andělíčka k zavěšení, vánoční pytlíček nebo stojánek na ubrousky. Nechyběly ani hádanky s překvapením či ochutnávka vánočních dobrot. Do obrovské čertovské pusy děti naházely spoustu balonků a na stanovišti hudebním si všichni zazpívali vánoční koledy. A kdo znal nějakou vánoční písničku nebo básničku, měl vyhráno u Mikuláše - dostal nádherný adventní kalendář s motivem našeho města, který nám sponzorovala firma Carla, za což jí mnohokrát děkujeme. Poděkování patří i všem obětavým pedagogům, kteří se na přípravě i průběhu podíleli. 

Mgr. Elena Lahučká

 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.