Je již tradicí, že se žáci sejdou, společně povečeří, zahrají nějaké společné hry. My jsme si pěkně popovídali, probrali palčivá témata třídního kolektivu,

ale i to, co mají mnozí na srdci a potřebují se o to s někým podělit. Naše třída je hlučná, upovídaná, neposedná, ale jako kolektiv si žáci pomáhají, společně se baví a užívají čas ve školních lavicích, ale i mimo budovu. Žádný žák není vyčleňován, pokud si tedy on sám nepřeje být pouze jako tichý pozorovatel či účastník. Některým z nás stačí pouze být uprostřed kolektivu.
Naše třídní akce se vydařila, společně jsme si zahráli i bowling, podnikli večerní procházku, k večeři snědli pizzu…jen kdyby ty naše ovečky tolik v noci nepovídaly a usnuly v rozumnou dobu……………….

tř. učitelka Elena Lahučká