ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

3. listopadu jsme vyrazili linkovým autobusem do Horního Maršova, kde nás čekal stmelovací adaptační program.

Těmito pobyty využíváme možnosti lépe se s žáky poznat, stmelit nově vznikající kolektiv a společně usměrňovat negativní projevy. Program jsme absolvovali v prostorách ekologického střediska Sever, tudíž se prolínaly aktivity stmelovací s aktivitami zaměřenými na ekologickou výchovu. Kromě zdravého a výtečného (i když většina dětí měla jiný názor) jídla jsme si užili i přátelskou a zábavnou atmosféru. Něco málo jsme pochodili po okolních kopečcích, prohlédli si na lesní hrádek Aichelburg a vyrobili drobné dárky pro své blízké. Ačkoliv si některé děti pletly pozdravy „dobrou noc" a „dobré ráno", tak je musím pochválit za aktivní a tvůrčí přístup ke všem činnostem. Také děkuji za sponzorský příspěvek Školské radě. 

třídní učitelka Ida Šturmová

 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.