ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Kdo by nechtěl jet parníkem s vodníkem?  Řekněte, kdo by to nechtěl zažít?

14.října se plavila 4. A a 4. B Prahou po Vltavě s vodníkem starým 1384 let. Děti se dozvěděly spoustu zajímavých věcí o našem hlavním městě a naší nejdelší řece. Prošly si Staroměstské náměstí a měly štěstí, protože se zrovna na Pražském orloji točili apoštolové. Navštívily Pražský hrad, Chrám sv. Víta a bedlivě poslouchaly výklad paní průvodkyně. Pak jsme se prošli po Karlově mostě, který na nás dýchl svou kouzelnou atmosférou v podobě hudebníků, malířů a jiných umělců a hurá domů zpátky do Dvora Králové. Exkurze se velmi vydařila a doufáme, že si děti mnohé zážitky z Prahy propojí s učivem vlastivědy. 

Mgr. Šárka Ruprichová, Mgr. Lenka Buřvalová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.