ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Jako každý rok na začátku září se žáci 8. třídy zúčastnili všesportovního kurzu v autocampu Svatá Kateřina.

Již cesta tam na kolech byla vtipná a zábavná, a to díky brodům, které museli překonat. Při prostupu těžkým terénem se skupina neztratila a zdárně dorazila do cíle. Čekal nás nádherný třídenní pobyt a za podpory dokonalého podzimního slunce proběhly všechny naplánované aktivity – cyklistika v terénu, orientační závod s buzolou, kanoistický výcvik, slaňování a lezení na Slučích kamenech, střelba ze vzduchovek, sběr hub, večerní program u táboráku, hry na hřišti (kopaná, ringo, přehazovaná), přátelení se zvířaty (lamy, opice lev bílý, pávi, velbloud, ryby, …). Všechny děti náročný program zvládly a s úsměvem a zážitky se vrátily domů.

Mgr. Petr Novotný, Mgr. Vojtěch Hulík

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.