ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Už jste někdy zažily zásahovou akci policie ĆR? Děti z družiny zažily zásahovou akci přímo v budově školy ve středu 25.6.2014.

Nejprve byl dětem předveden zásah na nebezpečného recidivistu za pomocí vycvičeného policejního psa. Policista dětem vysvětlil důležitost policejních psů, kteří pomáhají zachraňovat životy. Dále dětem vysvětlil, že tito služební psi se ve služebním výcviku nesmí hladit a přivedl dětem malé 3. měsíční štěně, které si s dětmi pohrálo. Následoval další zásah za pomoci služebního psa na nebezpečného zločince, který napadl dívku. Pes zločince, který měl na sobě speciální výcvikový oděv, zneškodnil zezadu a svoji kořist si dokonale hlídal. Po tomto zásahu jsme se z dětmi přemístili do tělocvičny, kde si děti povídaly s policistou o práci Policie ČR a policejních psovodů. Mohly si vyzkoušet speciální výcvikové oděvy, neprůstřelnou vestu a policejní zásahovou přilbu. Akce se stala milou závěrečnou tečkou za všemi akcemi, které v letošním roce proběhly v družině. Poděkování patří panu Zárubovi, který se zasloužil o celou akci!

Bc. Martina Kuchařová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.