ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Ve středu v podvečer jsme se sešli v Hotelu Lázně pod Zvičinou. Po odjezdu rodičů jsme se ubytovali v útulných pokojích.

K večeři jsme si opekli buřtíky, ale hlavně jsme ochutnali specialitu podniku – pečené banány s čokoládou. Pak jsme v lese plnili zajímavý úkol. Před spaním jsme si ještě připravili batohy na čtvrteční výlet. Ráno jsme se vydali do Bílé Třemešné na vlakové nádraží, kde jsme nasedli na vlak směr Malá Skála.  V cílové stanici jsme se krátce občerstvili a vyrazili poznávat krásy Českého ráje. Po náročném stoupání se před námi otevřelo nádherné panoráma skalnaté přírody. Cílem našeho putování bylo koupaliště Žlutá plovárna u Jizery. Zde jsme se rozdělili na dvě skupiny. Početnější parta se osvěžila v řece, ostatní pokračovali na vyhlídku Pantheon. Pak už na nás čekala zpáteční cesta vlakem. Po příchodu do hotelu jsme se vydatně navečeřeli.  Zbytek večera jsme věnovali odpočinku v okolí hotelu. Po setmění pro nás připravil tatínek našeho spolužáka stezku odvahy.
Unaveni a plni krásných zážitků a dojmů jsme ulehli do pelíšků. Páteční den jsme zahájili dobrou snídaní a úklidem pokojů. Až do oběda jsme věnovali čas v areálu hotelu sportovním aktivitám. V odpoledních hodinách jsme se postupně se svými rodiči rozjeli do svých domovů. Výlet se vydařil, počasí přálo a zážitků bylo také dostatek.
Velké poděkování patří manželům Nancy Engelas a Ericu Christoffels  za pomoc při organizaci a za vytvoření báječných podmínek pro uskutečnění našeho výletu.

 Mgr. D. Šrámková, Mgr. M. Kubicová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.