Dvacátého prvního května vyrazila třída 5. A s paní učitelkou Vojtíškovou a Křivánkovou na čtyřdenní výlet zaměřený především na putování po skalních útvarech.

První den žáci navštívili Teplické skály a díky paní průvodkyni se dozvěděli mnoho nových a zajímavých informací o původu a vzniku skal. Poté se přemístili do Police nad Metují, kde byli celé tři noci ubytovaní. Druhý den byl naplánován výlet na Ostaš, kde děti prošly dva okruhy po skalním labyrintu a Kočičím hrádku. Třetí den pak navštívili Broumovské stěny. Po poslední noci, za občasného deště, se nechali dovézt autobusem do Hronova, kde zhlédli rodný dům Aloise Jiráska i Jiráskovo muzeum. Plni zážitků a s bolavýma nohama jsme se tak všichni v sobotu odpoledne vrátili domů a těšili se na nedělní den odpočinku.

Mgr. Pavla Vojtíšková, Mgr. Kateřina Křivánková