ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

V pondělí 19. 5. jsme se sešli v 8.30 hod. na vlakovém nádraží a vydali jsme se směr Bílá Třemešná. Z vlakové zastávky jsem šli do Lázní pod Zvičinou,

kde jsme si po dohodě s Nancy opekli vuřty. Po vydatném posilnění jsme podle tajné mapy, jež nás zavedla na horu Zvičina, plnili jednotlivé úkoly. Po kratším odpočinku jsme následovali červenou turistickou značku až do vesničky Kal. Odtud jsme skrze 2 krásné mlýny Bystrý a Vidonický dorazili do Vidonic.  Neznačenou lesní cestou jsme díky jedné ochotné slečně po 18 km v nohách došli do zdárného cíle, do kempu Pecka. Zde na nás čekal velice ochotný personál s již připravenou večeří. Notně posilněni jsme si zařádili na místní trampolíně a v 22.00 hod jsme znaveni ulehli ke spánku. Ranní snídaně nás postavila na nohy, a tak jsme celé dopoledne hráli různé venkovní hry (Motanice, Skládání tajné zprávy, Na sochy…) Čas rychle utíkal, a posilněni výborným obědem jsme se v kempu rozloučili a vydali se na hrad Pecka. Zde na nás čekalo divadelní představení o králi Karlu IV. Velice zábavnou a interaktivní formou, kdy děti byly vtaženy do děje, jsme se dozvěděli hodně nových věcí o tomto našem významném panovníkovi. Mnohé činnosti si i děti mohly samy vyzkoušet. Po osvěžující svačince jsme sešli z hradu na náměstí, odkud jsme v 17.15 hod. odjeli do Dvora Králové nad Labem. Na autobusovém nádraží si rodiče převzali unavené, ale plné zážitků své ratolesti. Škoda jen, že vždy všechno pěkné nějak rychle končí. 

Lenka Paťavová, Nikola Prouzová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.