ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Stejně jako každá devátá třída jsme i my, letošní deváťáci, 6. 5. 2014 vyrazili na "průzkum" Bozkovských jeskyní za účelem laboratorní práce z přírodopisu.

Ráno před osmou jsme se sešli na vlakovém nádraží a vlakem odjeli do Železného Brodu, kde jsme díky výluce vlaků narazili na autobus, který nás odvezl skoro až k severočeským dolomitovým jeskyním. Tam jsme se rozdělili na dvě skupiny a prohlídka s výkladem mohla začít. Pozorně jsme naslouchali všemu, co nám bylo řečeno. Shlédli jsme zajímavé stalagmity, stalagnáty a stalaktity, dostali jsme informace o historii jeskyní a o nejrůznějších zajímavostech. Na závěr prohlídky jsme došli až k velmi pěknému jezírku, kde plavala jedna žabka – která se většinou v jeskyni nevyskytuje. A protože jsme sportovně nadaná škola, po jeskyních následovala několika km dlouhá pěší túra lesem, Riegrovou stezkou, podél Jizery. V závěru jsme došli až do Semil, odkud nám pak jel vlak zpátky do Dvora Králové. Celý výlet se včetně počasí vyvedl.

Aneta Baudyšová - 9. třída

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.