ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Na žáky druhé třídy U Štaflíka a Špagetky čekalo příjemné překvapení. Navštívil je tatínek Jakuba Filipa, který pracuje jako pilot dopravních letadel.

Létá u letecké společnosti KOREAN AIR. Děti se dozvěděly o práci pilota, viděly záběry z pilotní kabiny, snímky letadel. Poznaly dvě největší dopravní letadla Boeing a Airbus. Dětem se velmi líbily i krátké video ukázky, kdy viděly pana Filipa – druhého pilota přímo v letadle. Další zajímavostí byla pro děti stará vrtule, kterou nám pan Filip nechal ve třídě do konce školního roku a velké obrazy letadla a pilotní kabiny. Pan Filip přišel ve své pracovní uniformě, a jaké bylo překvapení dětí, když jim v závěru besedy věnoval svoji starší uniformu. Panu Filipovi moc děkujeme a těšíme se na pokračování, tentokrát na letišti v Žirči.

Mgr. Ivana Pešťáková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.