Tradičně – netradičně se rozdávalo pololetní vysvědčení ve třetích třídách v Podharti.

Ve středu 29. 1. 2014 v šest hodin odpoledne jsme si ve škole připravili spacáky, deky a polštářky na spaní a vydali se do nedaleké cukrárny U Pastvů. Hned po příchodu jsme se ani nestihli rozkoukat a již před námi na stolech stály limonády a talíře s výbornou večeří. Po dobrém jídle došlo na to nejdůležitější – předávání vysvědčení. Na závěr netradičního večera jsme si dopřáli ještě sladké dobroty. Po příchodu do školy na nás čekaly připravené pelíšky, povídání se spolužáky a hry. Po příjemně stráveném večeru jsme ulehli do spacáků a těšili se, až se druhý den pochlubíme rodičům se svými výsledky a zážitky.

žáci 3. A, a 3. B