ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Druháčci U Štaflíka a Špagetky se vypravili, tak jak si slíbili před měsícem, do knihovny Slavoj.

Čekaly na ně úkoly z knihy "Duhové pohádky". Nejdříve děti poslouchaly paní knihovnici a potom už ve skupinách malovaly louku, dívaly se jako sluníčko a nakonec jim ve spojení s četbou vznikla duha, kterou namalovaly na louku. Kniha Duhové pohádky je kniha příběhů a básniček. Děti se dozvěděly význam slova poezie, četly ve skupinkách básničky, správně řadily verše do básniček. V závěru se skupinky vyměnily, kluci četli verše na "holčičí" louce a děvčata na "klučičí". Rozloučili jsme se s pohádkou a všichni si šli půjčit nějakou "svoji" knížku. Ještě ve škole jsme si o příjemné besedě povídali a moc se těšíme na další setkání, které bude sváteční – vánoční.

  Mgr.Ivana Pešťáková

 

 

knih 10

knih 11

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.