ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

V rámci výtvarné výchovy a pracovních činností navštívili naši prvňáčci pěknou interaktivní výstavu Dřevo, dřívko, dřívečko, která byla instalována v muzeu.

Děti se dozvěděly mnoho zajímavého o stromech a dřevu, o lidech, kteří se dřevem pracují a o výrobcích ze dřeva. Samy si pak mohly vyzkoušet řezání dříví, skládání dřevěného kola, sestavení dřevěného domečku apod.

         Mgr. H. Havlíčková

drv1

drv2

drv3

drv4

 

Městské muzeum Dvůr Králové n. L. ve spolupráci s klubem ÁMOS Ostrava uspořádali v měsíci listopadu nádhernou interaktivní výstavu pro děti a mládež, kterou měli možnost navštívit i žáci naší školy. Autoři výstavy se snažili představit dřevo v jeho různých podobách, představili ho jako živý organismus, který roste a má svou typickou strukturu a další vlastnosti. Žáci se seznámili s využitím dřeva v různých odvětvích i v domácnosti, odhadovali význam dnes již zastaralých řemesel spojených se dřevem, vyzkoušeli dřevěné hudební nástroje, řezání polínek ruční pilou, složili různá dřevěná puzzle, postavili velký domeček z krásné dřevěné stavebnice. Výstava měla velký úspěch mezi žáky, ti se opravdu bavili a už nyní se těší na další interaktivní setkání.

 žáci 3., 4. a 6. ročníků, Mgr. Elena Lahučká

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.