Ve čtvrtek 24.10. se žáci 6. B sešli s třídní učitelkou Pluskalovou ve škole, aby zde strávili společný večer plný her a aktivit,

povídání, společného hodování a posezení nad čajem. V pátek následoval den třídního učitele, na který si třída naplánovala Bowling v ZOO.
Nejprve se všichni seznámili s cílem společného večera a mohli napsat své očekávání a svou obavu. Ti, kteří chtěli do tělocvičny, snad měli při aktivitách pohybu také dost a obava, kde kdo bude spát, se v průběhu večera vytratila.
Následovalo Interview se spolužákem a malování a předání Dárku podle zjištěných informací tak, aby ho potěšil. Při tzv. Zasedání v kruhu se ukázalo, jak umí děti spolupracovat. Zkusily si odhalit Pravdu a Lež o spolužákovi. Velmi se líbil Kompot na židlích, při kterém děti viděly, co mají společného. Při aktivitě „Hledáme se“, děti pátraly po dalších informacích o spolužácích, se kterými tráví ve škole tolik času. Další aktivita byla o hledání společné třídní Taktiky, aby se třídě podařilo splnit úkol co nejdokonaleji. Velmi se líbila aktivita „Místo po mé pravici je volné“, kdy děti provolávaly "Eště, eště!". Ale čas vymezený pro stmelování se chýlil ke konci a tak jsme si ještě zařádili při házení sáčků v třídní Pavučině. Na některých už byla znát únava. Všichni si po večerní hygieně nachystali "postýlku" a zbytek společného času trávili podle své nálady. V průběhu večera jsme vždy měli připravený čaj a bohatou hostinu. Za to patří dík paní učitelce Pluskalové a Lahučké, maminkám a babičkám.

Program připravila učitelka Marta Mokrá, školní metodik prevence