ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

„Paní učitelko, hurá, tak jsme tady!"  slyšeli jsme v sobotu 19. října ode dveří plno dětských hlasů. „Chodíme jako celá parta a těšíme se, co budeme dnes dělat."

A tak jsme se do toho všichni dali. Stříhali jsme, šili, lepili, motali, …. až nám z toho vznikly nádherné podzimní dekorace – ježek z polystyrénu, sova nejen z látky, ale i z toaletního papíru, ozdoba na dveře nebo na okno v podobě závěsného mobilu z dýní – prostě nádhera, radost z tvoření, ale i z povídání i z toho, že jsme všichni pohromadě! Úžasná atmosféra sobotního dopoledne strhla i jednoho ochotného tatínka, který na podzimních dílnách zůstal a pomáhal ze všech sil. Děkujeme tedy všem zúčastněným, že nám pomohli při vítání podzimu výrobou krásných věcí a těšíme se na další dílničky, tentokrát s vánoční tématikou.

Markéta Hošková, vychovatelka ŠD

pd 06

pd 07

pd 08

pd 09

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.