Dne 19. 9. jsme my, angličtináři, byli pozváni do auly Gymnázia ve Dvoře Králové na anglicky hrané divadlo.

Parta tří herců původem z Velké Británie, kteří mluvili převážně anglicky, nám předvedli interaktivní představení, kterého jsme se účastnili. Vyvrcholením celé zápletky byla vražda hlavní postavy. Naším úkolem bylo zjistit, kdo je vrahem. Představení se nám velmi líbilo, prozkoušeli jsme si naše znalosti z cizího jazyka vtipnou a napínavou formou. Poděkování patří především paní profesorce Procházkové, která nám účast na představení umožnila. Doufáme, že se opět brzy shledáme na stejně vydařeném projektu.

Aneta Baudyšová - 9.tř.

da 01