ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Ve středu 12. 6. 2013 se žáci ze 2. A a 2. B sešli v 9:00 hodin ráno u hotelu Lázně pod Zvičinou, aby zde strávili třídenní výlet.

Po rozloučení s rodiči se ubytovali v útulných pokojích místního hotelu. Zbytek středečního dopoledne žáci poznávali blízké okolí. Po dobrém obědě jsme se vydali do Bílé Třemešné. Cílem našeho putování byla pamětní síň J. A. Komenského. Při zpáteční cestě jsme se občerstvili v místní cukrárně. Po návratu z pěší túry jsme si s chutí dali výbornou večeři. Podvečer jsme prožili sportováním na přilehlém hřišti. Jako sladký bonbónek na závěr vydařeného dne nám zaměstnanci hotelu usmažili na terase holandské lívanečky. Po náročném dnu jsme unaveni ulehli do připravených pelíšků. Ve čtvrtek ráno jsme hned po snídani vyrazili na nedalekou horu Zvičina. Z vrcholu Zvičiny jsme si díky slunečnému počasí prohlédli daleké okolí Podzvičinska. Do hotelu jsme se vrátili na pozdní oběd. Po krátkém odpočinku jsme se opět věnovali sportovním hrám. K večeru jsme šli do blízkého lesa nasbírat klestí, abychom si mohli opéci špekáčky. Poté nás čekala poslední společná noc. V pátek ráno jsme balili a uklízeli pokoje. Ještě před obědem jsme prošli stezku s názvem „Skřítkové a víly hledají klíček k jaru". Výlet jsme zakončili obědem. Pak už jsme netrpělivě vyhlíželi rodiče. Unaveni, plni dojmů a krásných zážitků jsme se vraceli do svých domovů.

Velké poděkování patří rodičům našeho spolužáka Roba, mamince Nancy Engelen a tatínkovi Ericu Chrisstoffels za umožnění prožít skvělé tři dny v jejich hotelu.

M. Kubicová, D. Šrámková, M. Kuchařová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.