ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Prvňáčci se vydali 6. června na "pohádkový" výlet do PERNÍKOVÉ CHALOUPKY.

Po příjezdu jsme se vydatně nasvačili a těšili se na prohlídku. Přivítala nás slečna Slunečnice, která nám vysvětlila, jak bude prohlídka chaloupky probíhat. Potom se nás ujal pan Šorm, který nás zavedl do místnosti plné perníku a chaloupek z perníku. Společně jsme si zopakovali pohádku O Jeníčkovi a Mařence, ale s úpravou. Po úvodním povídání jsme došli k JEŽIBABĚ, která nám ukázala, jak peče perníčky a dva odvážlivci z naší třídy zkoušeli udržet "kouzelné" koště. V další místnosti jsme nakupovali dárečky a obdivovali výrobky z perníku. Potom nás čekalo "nebíčko" a sklouzli jsme se do „peklíčka“. Venku jsme se podívali do kouzelné studánky a těšili se na houpačky a prolézačky. Výlet se vydařil, bylo pěkné počasí a dětem se velmi líbil. Děkujeme mamince – paní Kortanové, která se na výlet vydala s námi a moc nám pomohla. Prvňáčci se už těší na poslední výlet, který bude malým rozloučením s první třídou – 20.6.-21.6. v Borovničce.

Mgr. Ivana Pešťáková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.