ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Koncem měsíce května vyjely 2 třídy naší školy na poznávací výlet do nedaleké Borovičky, místa všem dobře známého.

Plánem této akce bylo poznat okolí našeho bydliště, navštívit dobře dostupné turistické cíle, užít si čerstvého vzduchu, pracovat na třídních kolektivech, poznat sebe a své kamarády v jiném než školním prostředí. Avšak málo z plánovaných věcí se dařilo podle plánu. Největším nepřítelem bylo počasí, které nás neustále zlobilo. Museli jsme se naučit, že ne všechny věci se v životě podaří tak, jak očekáváme a je pak jen na nás, jak se s novou, neplánovanou situací popereme. Proto jsme jen lehce poupravili program a déšť nedéšť prošli okolí vesničky, zdolali pěší cíl – hrad Pecka, vlakem zajeli až do Nové Paky a se zájmem vyslechli přednášku v muzeu Klenotnice a starých aut Vitvar. Uplakané a chladné počasí nezabránilo ani koupání, pálení ohně, nebo prohlídce okolní přírody v sedle koně. Vytopené pokojíčky, teplý čaj i večeře, nebo večerní diskotéka pak rozehřály každého.  Děti se vracely domů unavené, plné zážitků i prvních zkušeností s nástrahami přírody. A ten, kdo chtěl, si přivezl i něco víc a tím je schopnost radovat se za každého počasí, které umí život nabídnout…

Mgr. Elena Lahučká, Mgr. Eva Pluskalová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.