V budově Gymnázia Trutnov proběhlo 13. 5. 2013 okresní kolo Pythagoriády v kategoriích 6., 7. a 8. ročník. Z naší školy se díky získaným bodům ve školním kole zúčastnilo 8 žáků a za 60 minut museli vyřešit 15 úloh.

V kategorii 6. ročníků soutěžilo 45 žáků a nás reprezentovali Markéta Holmanová, Karel Geisler a Jan Mencl. V kategorii 7. tříd se účastnilo 26 žáků a naši školu zastupovali Jakub Kejzlar a Karel Novák. V kategorii 8. tříd Michaela Vašáková, Vojtěch Krýza a Jaroslav Guzan soutěžili s 24 dalšími žáky jiných škol. Všichni se umístili v druhé polovině výsledkové listiny ve svých kategoriích. Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Marta Mokrá

pyt1