Ve čtvrtek 9. 5. se vydali prvňáčci za překvapením, které pro ně přichystali rodiče Justýnky Malé.

Došli do Autosalonu pana Malého, kde pro ně byla připravena zajímavá beseda o závodních autech a ukázka aut, se kterými pan Malý závodí.
Děti si vyzkoušely, jaké to je sedět v závodních autech, prohlédly si poháry, které pan Malý získal a na terase na ně čekala malá autogramiáda.
Pro každého prvňáčka byly připraveny fotografie a plakát s panem Malým a jeho závodními auty. Nechyběla ani sladká dobrota.
Překvapení se podařilo, děti byly velmi spokojené. Manželům Malým moc děkujeme a těšíme se na další milá a zajímavá překvapení.

Mgr. Ivana Pešťáková