ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Dne 15. 4. 2013 se 4. B vydala do městské knihovny Slavoj na besedu se spisovatelkou Radkou Španko. Dětem byla představena dvojjazyčná česko-anglická knížka Záhada kouzelného hrnce skřítka Theodora aneb Evička a její sny.

Milé povídání bylo obohaceno předčítáním krátkých úryvků v dramatickém pojetí samotné autorky a zpíváním veselých písniček, které jsou do knihy zakomponovány. Příjemnou atmosféru, která nás provázela celým naším setkáním, jsme si přenesli i do školních lavic, kde jsme se zaposlouchali do CD, které je součástí jmenované knihy.

      Mgr. Lenka Paťavová

rs13 01

 

rs13 01

 

rs13 01

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.