ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Tentokrát v neděli 28. 1. se opět otevřely brány naší školy, aby veřejnost mohla nahlédnout pod pokličku výuky na naší škole. Ta probíhala souběžně vždy v několika třídách převážně skupinovou formou. Velký zájem ze strany rodičů zejména budoucích prvňáčků byl o ukázky daltonské výuky, v níž nemá škola konkurenci v Královéhradeckém kraji a jejíž metody získávají stále více pozornosti.

Školu si v tomto dni prohlédli nejen rodiče současných či budoucích žáků, ale přišli zavzpomínat i naši bývalí žáci a zejména starší generace, která nás obohatila o spoustu krásných vzpomínek a připomněla všem učitelům, jak je jejich povolání závazné. Znovu se potvrdilo, že vzpomínky ze školních lavic si s sebou opravdu neseme celý život. Dny otevřených dveří plánuje škola zachovat v různých podobách i do budoucna, neboť zájem veřejnosti o její činnost nás může jedině potěšit.

Mgr. Stanislava Vojtíšková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.