ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Letošní sněhové estrády si užívalo 25 dětí naší školy. Vzhledem k vysokému sportovnímu duchu žáků 7. třídy jsme vybrali náročné terény Dolní Labské u Špindlerova Mlýna.

Ubytování proběhlo na chatě TIBY a lyžařský výcvik na sedačkové lanovce přilehlé sjezdovky. Výcvik byl pestrý jak po stránce sportovní, tak i společenskokulturní. Na svazích se proháněli nejenom sjezdaři, ale i začínající snowboarďáci a jedno odpoledne bylo věnováno výletu na běžkách. Měli jsme štěstí na počasí, a tak nás neminula krásná "panoramata" Kozích hřbetů, Medvědína, Kotelních jam, Přední Labské... Večery strávené při společenských hrách, přednáškách a diskusi s Pepou Hepnarem od horské služby neměly chybu. Týden uběhl jako voda a po povolení opasků o tři dírky (vinou bezvadné kuchyně Feryho Pichy) se nám nikomu nechtělo domů.

S pozdravem "řiď lyž" Petr Novotný

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.