Letošní sněhové estrády si užívalo 25 dětí naší školy. Vzhledem k vysokému sportovnímu duchu žáků 7. třídy jsme vybrali náročné terény Dolní Labské u Špindlerova Mlýna.

Ubytování proběhlo na chatě TIBY a lyžařský výcvik na sedačkové lanovce přilehlé sjezdovky. Výcvik byl pestrý jak po stránce sportovní, tak i společenskokulturní. Na svazích se proháněli nejenom sjezdaři, ale i začínající snowboarďáci a jedno odpoledne bylo věnováno výletu na běžkách. Měli jsme štěstí na počasí, a tak nás neminula krásná "panoramata" Kozích hřbetů, Medvědína, Kotelních jam, Přední Labské... Večery strávené při společenských hrách, přednáškách a diskusi s Pepou Hepnarem od horské služby neměly chybu. Týden uběhl jako voda a po povolení opasků o tři dírky (vinou bezvadné kuchyně Feryho Pichy) se nám nikomu nechtělo domů.

S pozdravem "řiď lyž" Petr Novotný