ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Dne 19. 10. se vypravili žáci 3. a 4. ročníku ZŠ Podharť na celodenní vlastivědu a prvouku do Ratibořic a České Skalice. V Muzeu Boženy Němcové jsme se přihlásili na program "DNY TEXTILNÍCH ŘEMESEL ANEB JAK KRTEK KE KALHOTKÁM PŘIŠEL".

Děti se rozdělily do skupinek a potom už se postupně střídaly u jednotlivých stanovišť, na kterých byly připraveny úkoly, kde si děti mohly vyzkoušet - jak se dříve zpracovával len, jak se tkalo, pralo na valše, tisklo, šilo na šlapacím stroji. Děti si vše s velkým zájmem vyzkoušely a každý si domů odnesl ubrousek, na který si natiskl vlastní motiv. Ještě než jsme se rozloučili, tak děti vyplnily anketní lístky a shlédly film O KRTEČKOVI. V závěru vlastivědy a prvouky jsme navštívili zámek v Ratibořicích. Všem se společná "výuka" líbila a těší se na další společné akce.

Mgr. Lenka Paťavová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.