ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

V pátek 14. 12. se v Hankově domě a na náměstí Václava Hanky uskutečnily předvánoční trhy spojené s pěkným kulturním programem. K vidění byly stylové stánky s ukázkami řemesel (svíčkař, řezbář, drátování, keramika, betlémy, květinová a vánoční aranžmá, ....). Vystupovaly zde pěvecké sbory, loutkoherci a zajímavé divadlo na chůdách.

Na této akci se aktivně podílela i ZŠ Podharť, která zde vystavovala a prodávala výrobky dětí z keramického kroužku a tvořivých dílen. Naši žáci připravili pestrou vánoční nabídku, jako např. keramické figurky andělů a čertů, drobné vánoční ozdoby, skleněné svícny malované vitrážovou technikou, smaltové šperky, medové perníčky a jiné.

Výstava měla veliký úspěch jak u dětí, tak u kupujících. Ukázalo se, že o výrobky našich dětí byl veliký zájem. Chtěla bych poděkovat všem dětem, které svou tvorbou úspěšně reprezentovaly naši školu.

Markéta Hošková

 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.