ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

V minulém týdnu navštívil naši školu pan profesor a spisovatel James Bravewolf. Většinu z nás asi napadne. "Kde se tu vzal?" Byla to i jedna z prvních otázek od dětí.

Údajně James při svém putování po Evropě zabloudil v Rakousku, a jak hledal cestu, došel až do Čech, kde potkal pěknou paní učitelku, ta se ho ujala, uvařila mu guláš s českými knedlíky a pan profesor se rozhodl u ní zůstat a poznat školu, kde učí. Realita je trošku jiná, proč však nevěřit na pohádky.

Prošel téměř všemi třídami od 1. stupně až po 2. stupeň. Při jeho vstřícném a milém přístupu se děti rychle přestaly ostýchat mluvit anglicky a zaplavily Jamese různými dotazy. Ze setkání odcházely obě strany spokojené a obohacené o nové informace a zkušenosti. Doufáme, že společné setkání nebylo naposledy.

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.