Děti, které se chtěly zúčastnit vánočních dílen, se v sobotu 8. prosince dopoledne sešly ve škole. Byly čtyři stanoviště. Každý chodil po jednotlivých stanovištích.

V prvním se dělali andílci. Byli vyrobeni ze skleněných lahví s víčkem, ze soli, ubrousku, polystyrénové koule, ze zlatých nebo stříbrných srdíček a vlásků a z papírových křídel. V druhém stanovišti byli kapři. Skládali se z papírových šupin, ozdůbek a oka, které se lepily na papírového kapra. Dalším stanovištěm byla srdíčka. Dělala se z malého a velkého papírového srdíčka, z lepidla Herkules a sypaného zlata. A na posledním a nejdelším stanovišti se dělaly hvězdy. Byly z papíru a provázku. Muselo se udělat šest částí, které se slepily dohromady. No a to byly všechny čtyři stanoviště. Všem se to určitě líbilo a určitě se všichni těšíme na další dílny, které budou o Velikonocích.

Děkujeme paním učitelkám a vychovatelkám za hezké sobotní dopoledne.

za všechny děti Karolínka Hošková 4. třída