Na čtvrtek 12. 6. nám kroužek sborového zpěvu spolu s dirigentkou a paní učitelkou Mgr. Jitkou Pojarovou nachystal opravdu příjemný kulturní zážitek.

V učebně hudebny zazněla v podvečer jednohlasá i dvojhlasá hudba pestrého repertoáru, a tak kromě lidových písní sálem zněla i pochvala země mé a folková píseň Tisíc mil, kterou si všichni rádi zazpívali společně. Věříme, že i pro rodiče, kteří si přišli zpěváky poslechnout, stal se čtvrteční večer příjemně stráveným zastavením pracovního týdne.Paní učitelka děkuje všem zúčastněným za dobrovolný finanční příspěvek, který bude využit na zakoupení materiálů pro pěvecký kroužek a panu Marku Iglovi za profesionální doprovod.

Mgr. Stanislava Vojtíšková