ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Druhý zářijový týden si děti z 2. a 3. ročníku užívaly plnými doušky v lůně přírody Orlických hor. Dopolední program se sice týkal výuky, avšak odpoledne se mohly těšit vždy na nějaký výlet.

V pondělí jsme poznávali rostliny a živočichy zdejší krajiny cestou po naučné stezce. Druhý den nás čekala výprava na Kamenný vrch s překrásnou vyhlídkou na téměř celé východní Čechy. Středeční odpoledne jsme dali trochu odpočinout svým nohám a autobusem jsme se vydali na zámek do Nového Města nad Metují, a protože nám bylo teplo, zchladili jsme se zmrzlinou ve zdejší cukrárně. Čtvrtek byl zasvěcen celodenní túře. Z nedalekého Šerlichu, kam jsme vyjeli autobusem, jsme pokračovali již pěšky na nejvyšší vrchol Orlických hor, kterým je Velká Deštná. Přes deštivý název tohoto vrcholu nás žádná přeháňka (natož déšť) nezastihla. Počasí nám opravdu celý týden šlo, jak se říká, na ruku. Náš pobyt jsme zakončili malou sportovní olympiádou, kde si všichni změřili své síly a obratnost v rozmanitých disciplinách. Diplomy nakonec získaly všechny děti, nejen za sportovní výkony, ale také za celotýdenní hru, ve které získávaly body a následně i ocenění.

Mgr. H. Havlíčková a K. Křivánková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.