Protože se dle předpovědi blíží konec světa, rozhodli jsme se, že si Štědrý den pro jistotu posuneme. V 18:00 jsme se sešli před školou se spacákem, karimatkou a dárky.

Různě barevné skupiny si připravily štědrovečerní hostinu dle svých představ a snažily se okouzlit porotu. Po svátečním menu přišlo na řadu rozdělování dárků a jako tradičně jsme si rozdali i vtipný a "hodnotný" dar. Poté jsme si zahráli společenské i sportovní hry a následoval film na dobrou noc. Ráno nám přivezli snídani z nedaleké pekárny, uklidili jsme učebny a těšili se na předvánoční sportovní dopoledne.

Děkujeme pekárně Katka za vynikající snídani a paní učitelce Šturmové za pěkně uspořádaný večer.

za 8. třídu Káťa Lahučká a Míša Vašáková