ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

V sobotu 17. ledna 2009 se děti ze ZŠ Podharť, které šily panenky pro Unicef, zúčastnily již druhého koncertu ve Filharmonii Hradec Králové. Oba koncerty byly odměnou za první místo v projektu Miss panenka.

Tentokrát byly pro diváky připraveny skladby W. A. Mozarta, J. S. Bacha, J. Haydna či A. Vivaldiho v podání královéhradecké filharmonie a sólisty Jiřího Stivína, předního českého flétnisty a jazzmena. Jiří Stivín také celý koncert obohatil mluveným slovem a ukázkami hry na různé netradiční druhy fléten. Zajímavé a inspirující bylo také vystoupení souboru zobcových fléten Krásné dívky ze ZUŠ Hradec Králové.

Po skončení koncertu se děti osobně setkaly s Jiřím Stivínem, který jim ochotně odpověděl na otázky a podepsal se do památníků.

Markéta Hošková, vychovatelka ŠD

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.