ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Devátý ročník s sebou nese sice řadu povinností, zejména přípravu na další studium, ale v letošním roce jsme si zpestřili pobyt ve škole i několika exkurzemi, které užitečně obohatily teoretickou výuku.

K těm nejzajímavějším z nich patří výlet do Liberce a exkurze do Bozkovských jeskyň.V Liberci jsme mohli potrápit naše logické myšlení v tamějším IQ parku a také jsme si tam mohli zábavným způsobem vyzkoušet platnost některých fyzikálních zákonů, jako například oční klamy či prohlížení se v zakřivených zrcadlech. Po zábavném dopoledni v IQ parku se někteří z nás vydali do Aquaparku a zbytek do Lunaparku, aby byly zážitky opravdu dokonalé. Po krásně stráveném dni jsme se domů vrátili plni nových dojmů. Asi o měsíc později jsme se vydali na další exkurzi do Bozkovských jeskyní. Tam jsme si pocvičili kondičku, prohlédli mnoho zajímavých krasových útvarů a největší podzemní jezero v České republice, zodpověděli řadu zeměpisných i přírodopisných úkolů pro laboratorní práci a poté absolvovali dlouhou pěší cestu na nádraží do Semil, odkud jsme vlakem putovali zpět domů. Při exkurzích jsme se nejen dobře bavili, ale také jsme získali mnoho nových a zajímavých zkušeností. Jelikož už jsme v deváté třídě, moc exkurzí už nás sice nečeká, ale zlatý hřeb v podobě ozdravného pobytu u moře v Chorvatsku si bude užívat většina z nás.

Tímto bychom chtěli poděkovat paní učitelce Šturmové a Codrové za trpělivost a ochotu, kterou při exkurzích projevili i panu učiteli Novotnému za organizaci ozdravného pobytu, na který se moc těšíme. Budeme na to určitě rádi vzpomínat.

Tereza Charvátová, Adéla Hantschová, Kateřina Ruprichová, žákyně 9. třídy

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.