Dne 12. 6. 2009 se vydali žáci 1. B na Nemojov, kde pro ně připravila paní Křenková s dcerou Kačenkou – žákyní 1. B soutěžní dopoledne k zakončení první třídy.

Od školy jsme odjížděli auty, ochotné maminky – paní Paťavová, Kortanová, Lindová a Karbanová nás ochotně přepravily tam i zpět a ještě navíc pomáhaly při soutěžích. Při příjezdu na nás čekala slavnostně vyzdobená zahrada, obrovská trampolína a spousta dobrot. Všichni jsme dostali čepičky, děti maminkám zazpívaly a zarecitovaly a už mohla párty začít. Paní Křenková s maminkami rozdělila děti do družstev a soutěže začaly. Děti běhaly, skákaly na trampolíně a když nás počasí zradilo a začalo pršet, přesunuly se děti dovnitř a plnily úkoly tam. V závěru nechyběl ani VOCHOMŮRKA, kterého děti zavolaly a on jim předal dárečky a rozloučil se s nimi.

Tato akce se nám všem moc líbila a chtěli bychom ještě jednou moc poděkovat paní Křenkové, Kačence a všem maminkám, které s organizací pomáhaly.

Ivana Pešťáková