21. 9. 2009 se Křemílkové a Vochomůrkové, tedy 2. A a 2. B vypravili do knihovny, kde na ně čekala teta "Běta" a "Pižla".

Připravili si pro žáky úkoly s písmenky a s abecedou. Teta Běta stále pletla pohádky a žáci měli za úkol ji opravit a dařilo se jim to skvěle. Teta Běta a Pižla připravili pro naše druháčky krásné dopoledne. Děti se dozvěděly spoustu nových zajímavostí o knížkách, autorech i ilustrátorech.

Když se s tetou Bětou a Pižlou loučili dostala každá třída - 2. A – Křemílek a 2. B Vochomůrka knížku TETA BĚTA TO PLETE, keramický klíč k otevírání knížek a notýsek – KLÍČOVÁNÍ. Těšíme se, že za měsíc, kdy opět půjdeme do knihovny ukážeme kolik jsme stihli přečíst pěkných pohádek, nebo dokonce celou knížku.

TETO BĚTO, PIŽLO, moc děkujeme a těšíme se na další krásné dopoledne.

Zdraví Vochomůrkové a Křemílkové ze ZŠ Podharť