ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

V pondělí 9. 11. 2009 jsme se vypravili na dlouho připravovaný výlet do Poniklé v Podkrkonoší za korálkovými vánočními ozdobami.

Prohlédli jsme si výrobnu Rautis, kde jsme viděli jak korálkové ozdoby vznikají ze skleněných dutých trubiček. Nejdříve se formují horkým vzduchem ve speciálních formách, potom jdou do stříbřírny, odtud do barvírny, k řezání a zdobení. Na závěr putují do obchodů a k nám na stromečky.

Sami jsme si vyrobili za pomoci paní uč. a paní z Rautisu krásné hvězdičky. Nemohli jsme vynechat ani návštěvu Muzea Krkonošských řemesel, kde jsme se "podívali" jak se žilo a vyrábělo v minulém století. Nakoupili jsme dárečky a ujížděli zase zpět do školy. Druhý den, plni dojmů jsme si o všem vyprávěli, napsali slohové cvičení a každý namaloval tu svoji vyrobenou hvězdičku.

Už nyní se těšíme na další výlet, který pro nás paní uč. připraví.

žáci 2. A, 2. B

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.