ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

I v letošním roce se nám s podporou města podařilo uskutečnit na naší škole již třetí ročník tradičního masopustního veselí.

V pondělí provoněly celou školou koláčky, o něž se přičinila děvčata z osmého ročníku s paní učitelkou Codrovou, Pluskalovou a paní vychovatelkou Procházkovou, a proto není divu, že musela často odhánět nenechavce hned ode dveří školní kuchyňky. Pašík voněl v úterý 16.2. již od časného rána, pod kotlem se topilo plnou parou a vůně cibule a česneku nenechala nikoho na pochybách, že se může v poledne těšit na poctivou "prdelačku". Deváťáci přijali svůj úděl bez reptání, oškrabali pro všechny brambory , obalili řízky a pak už se jen vařilo a smažilo.

Maskovaný průvod se zpěvem, tancem a veselou náladou se mezitím za doprovodu harmonikáře i bubeníků vydal tentokrát do centra města, aby mohl nejen pozdravit paní starostku, nýbrž i potěšit kolemjdoucí koláčkem a případně i nastavit kasičky pro dobrovolný příspěvek. Když je pak děvčata z 8. třídy druhý den slavnostně spočítala, zkonstatovali jsme, že občané Dvora byli opravdu štědří, a proto jsme mohli na pomoc zemětřesením postižené Haiti zaslat 2338,- Kč. Touto cestou Vám všem děkujeme.

Mgr. Stanislava Vojtíšková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.