ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

24. března 2010 byla pro žáky 6. a 7. tříd uspořádána exkurze do Prahy. Vyjíždělo se v 6 hodin ráno, takže ranní vstávání bylo obtížné. Cesta trvala přibližně dvě hodiny.

Nejprve jsme šli do IMAXu, kde jsme měli asi na půl hodiny rozchod. Potom jsme šli na 3D film "Podmořský svět", který nám ve škole slíbili. Bylo to opravdu neuvěřitelné, všechny ryby a živočichové byli na dosah ruky, jakoby je stačilo jen chytit.

Protože bylo téměř poledne, tak jsme si byli koupit nějaké jídlo k obědu. Další naše cesta vedla do Národního muzea, kde jsme strávili dvě hodiny. Zde probíhala výstava s názvem "Planeta Země". Byly tam zajímavé triky, umělé zemětřesení a uměla sopka. Poté jsme si mohli projít celé muzeum. Líbily se nám drahé kameny, vycpaná zvířata, např. šelmy, plazi, motýli, ptáci a spousta jiných druhů. Nakonec jsme zhlédli Pražský orloj. Cesta metrem na Černý most celou středeční akci zakončila.

za žáky 6. a 7. třídy E. Kejzlarová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.