V sobotu 27. března se sešlo kolem 30 dětí naší školy, aby si ve výtvarné tvůrčí dílně vytvořily velikonoční symboly – výrobky. A tak se obkreslovalo, vystřihovalo, lepilo.

Děti měly plné ruce práce a jednoduché, přitom vkusné symboly Velikonoc vznikaly v úžasu všech doslova pod rukama. Pro mnohé bylo překvapením, jak mohou být sami na sebe za své výrobky pyšní. Deštivé sobotní dopoledne uběhlo jako voda a nabídlo tvůrčím způsobem smysluplně strávený volný čas. Domů si všichni odnášeli slepičky, malovaná vajíčka na okna i polystyrenová do květináčů, zajíčky, ptáčky, beránky a byli právem hrdi na to, co za několik hodin činnosti dokázali.

Markéta Hošková, Hana Pfeiferová