ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Velmi slunného a teplého dne 29. 4. 2010 se 9. třída vydala vlakem na exkurzi do Bozkovských jeskyní. Nebyl to jen takový výlet, ale museli vyplňovat různé informace, které zapadali do této exkurze.

Samozřejmě že volnost a zábava byla také. Spolu s 9. třídou se také účastnil třídní učitel Petr Novotný. Ráno v 8:00 se celá 9. třída sešla na Dvorském nádraží, kde čekali na vlak, který je odveze do krásného městečka jménem Semily. Odtamtud se všichni vydali lesní cestou až na vrchol, kde na nás čekaly Bozkovské jeskyně. Celá přednáška uvnitř jeskyně trvala zhruba půl hodiny, ale celé třídě se to moc líbilo. Když všichni vyšli zmrzlí ven tak se šli opékat buřty, protože všem po té náročné cestě na vrchol určitě vyhládlo. Poté co celá třída dojedla své pochoutky, které si opekli na ohni, tak sešla zpátky pěšky do Semil a odtamtud vlakem zpátky na Dvorské nádraží, kde se pak všichni rozdělili a rozutekli domů.

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.