Velmi slunného a teplého dne 29. 4. 2010 se 9. třída vydala vlakem na exkurzi do Bozkovských jeskyní. Nebyl to jen takový výlet, ale museli vyplňovat různé informace, které zapadali do této exkurze.

Samozřejmě že volnost a zábava byla také. Spolu s 9. třídou se také účastnil třídní učitel Petr Novotný. Ráno v 8:00 se celá 9. třída sešla na Dvorském nádraží, kde čekali na vlak, který je odveze do krásného městečka jménem Semily. Odtamtud se všichni vydali lesní cestou až na vrchol, kde na nás čekaly Bozkovské jeskyně. Celá přednáška uvnitř jeskyně trvala zhruba půl hodiny, ale celé třídě se to moc líbilo. Když všichni vyšli zmrzlí ven tak se šli opékat buřty, protože všem po té náročné cestě na vrchol určitě vyhládlo. Poté co celá třída dojedla své pochoutky, které si opekli na ohni, tak sešla zpátky pěšky do Semil a odtamtud vlakem zpátky na Dvorské nádraží, kde se pak všichni rozdělili a rozutekli domů.